Data wydarzenia: 24-03-23 18:00

Zapraszamy na wystawę Roślinne Dzieła Sztuki Agnieszki Bocheńskiej - Niemiec w Galerii Plastycznej OOK, której otwarcie odbędzie się 24 marca 2023 o godz. 18.00.

Autorka jest ilustratorką, architektką krajobrazu i graficzką komputerową. Prowadzi autorską pracownię DOBRE KRESKI (www.dobre-kreski.pl), w której tworzy roślinne ilustracje i przedmioty codziennego użytku. Zajmuje się również projektowaniem identyfikacji wizualnej, składem książek oraz grafiką użytkową.

Autorka artykułów naukowych i popularnonaukowych z zakresu architektury krajobrazu oraz twórczyni bajki “Nawet Dzielny Lew”. W swojej twórczości inspiruje się wszystkim, co nas otacza. Drobne gesty, ludzie mijani na ulicach czy wciąż zmieniająca się natura są źródłem coraz to nowych pomysłów.

Agnieszka Bocheńska-Niemiec w pracy projektowej stawia na ciekawe i funkcjonalne rozwiązania zachęcające użytkowników do interakcji. Autorka i współautorka przestrzeni miejskich, w tym m.in. projektów podwórek we Wrocławiu (ESK 2016) i Katowicach (Plac na Glanc 2015 i ). Uczestniczka konkursów projektowych z zakresu architektury krajobrazu oraz grafiki. Współtwórczyni dwóch zrealizowanych, międzynarodowych ogrodów festiwalowych (2014 i 2021 r.) w Ponte de Lima w Portugalii.

 Największą radość czerpie z odbioru jej twórczości. Gdy to, co robi cieszy oczy i dusze klientów - misja twórczyni zostaje spełniona.

www: dobre-kreski.pl

fb: dobrekreski

intagram: dobre_kreski

sklep:dobre-kreski.shoplo.com

 Wystwę można zwiedzać do 5 maja br.